I firmy mohou mít nejlevnější energie, aniž by byly přímo na energtické burze. Aukce je skvělým nástrojem. - zivotembezpecne

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Firmy, podnikatelé, OSVČ a jiné právnické osoby mohou využít aktuální nabídky na změnu dodavatele elekřiny a plynu za exkluzivní ceny. Výsledky elektronické aukce jsou tu pro všechny.

My ale máme pro vás ještě další produkty.
Nejlepší ceny na našem e-shopu
V aukcích se vydraží výrazné slevy, zejména na typické věci každodenní spotřeby ve firmách a větších společnostech. Tyto ceny umíme zprostředkovat i vám prostřednictvím našeho elektronického zásilkového obchodu. Jedná se zejména o věci jako kancelářské, kosmetické, úklidové prostředky, potraviny a nápoje včetně kávy a čaje, a mnoho dalších.

V tomto e-shopu můžete nakupovat sami. Řekněte si o přístup a nechte si poslat namátkově nabídku třeba jen na kancelářský papír nebo vybrané občerstvení.
Aukce jen pro vás
Máte komoditu, která hraje pro vás v nákladech podstatnou roli? Je to materiál, služba, pohonné hmoty, drobné ale přesto nákladné prvky v úhrnu celkové ceny?
Máte dodavatele již několik let a ti vás přesvědčují, že "níž" už to nejde? Praxe v elektronické aukci ukazuje, že jde.
Rádi s vámi prokonzultujeme vaše potřeby v tomto směru. Vypracujeme vám nabídku na klíč na organizaci, provedení a vyhodnocení výsledků elektronické aukce. Oslovíme po dohodě s vámi potencionální dodavatele a do aukce je přizveme. Bez ohledu na to, zda jsou z ČR nebo kdekoliv ze světa.
Ukážeme vám, že úspory v nákupních cenách jsou možné i tam, kde to sotva čekáte.
Pro subjekty, které podléhají zákonu č. 137/2006 Sb, o veřejných zakázkách
Systém elektronické aukce společnosti eCENTRE, a.s. je plně certifikován a splňuje požadavky zákona o veřejných zakázkách. Je proto používán v plném rozsahu pro výběrová řízení, která jsou tímto transparentní a vychází z platných zákonů a aktuální legislativy České republiky, plní cíle Strategie elektronizace zadávání veřejných zakázek a je v souladu s vládní strategií zavádění eGovernmentu v ČR "SMART ADMINISTRATION".
 
Copyright 2015 - 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky